7186 Tvättservis
four parts, Rörstrand, Sweden,
Sold: SEK 400
Sold den 6 september 2021 -
3391 Tvättservis
Sold: SEK 100
Sold den 7 juni 2021 -
8261 Tvättservis
Sold: SEK 500
Sold den 17 maj 2021
5013 Tvättservis
2 parts, Rörstrand, Sweden. Height: 9-21,
Sold: SEK 900
Sold den 6 april 2020 -
9334 TOILET SET
5 parts, Rörstrand, Sweden. Height: 5 - 30,
Sold: SEK 200
Sold den 28 januari 2019 -
9170 Tvättservis
2 parts, Rörstrand, Sweden. Diameter: 40 cm,
Sold: SEK 600
Sold den 18 juni 2018
7352 Tvättservis
Sold: SEK 1100
Sold den 16 oktober 2017 -
1463 Tvättservis
3 pcs, Rörstrand, Sweden,
Sold: SEK 100
Sold den 16 november 2015 -
4048 Tvättservis
4 del. Rörstrand, 1800-tal, (fotnagg)
Sold: SEK 1800
Sold den 5 februari 2007